titul

Vypracuji kompletní koncept vaší zahrady, kterou si pak můžete sami postupně budovat nebo můžete realizaci svěřit do rukou profesionálů, které si sami vyberete. 

Nabízím tvorbu situačního plánu, po jejímž odsouhlasení majitelem vypracuji i plán osazovací – detailní plán jednotlivých záhonů.

Jde mi hlavně o Vaši spokojenost, tudíž jsem vždy s majiteli v úzkém kontaktu a umožňuji jim průběžný náhled do tvorby plánu na kterém pracuji a ráda vyslechnu jejich případné poznatky, otázky nebo připomínky a věřím, že návrh vždy vyřešíme k oboustranné spokojenosti.

Zároveň vytvořím vizualizaci v profesionálním programu pro zahradní architekty a Vy budete mít tak kompletní představu, jak bude zahrada vypadat. Dostanete fotky i video, kde se budete moci "projít" Vaší budoucí zahradou.

Pokud si chcete zahradu realizovat sami, mohu Vám pomoci s označením záhonů, rozmístěním rostlin, poskytnu Vám rady jak při vlastní realizaci postupovat, příp. Vám můžu být nápomocna na telefonu, Whatsuppu, poku byste např. byli v zahradnictví a potřebovali poradit s výběrem ;o)

Inspirace z Pinterestu

Nezávazně poptat

Neplatný vstup
Neplatný vstup